Porozmawiaj z ekspertem w sprawie swojej strony internetowej. Dowiedz się więcej

Opis projektu

Strona internetowa dla firmy ogrodniczej powstała dla przedsiębiorstwa Pielęgnacja Terenów Zieleni. Firma zajmuje się kompleksowym utrzymaniem obszarów zieleni w miastach oraz wsiach od 30 lat. Do ich usług należy między innymi pielęgnacja parków i zieleńców, utrzymanie trawnika, sadzenie oraz ścinanie drzew czy czyszczenie działek pod inwestycje.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej dla firmy ogrodniczej, która przede wszystkim prezentuje jej ofertę oraz usługi. Witryna zawiera informacje na temat specjalizacji przedsiębiorstwa, zakresu usług oraz galerię zdjęć przestawiającą wykonane przez firmę projekty. W menu głównym mieszczą się zakładki, które pozwalają na prostą nawigację po stronie. Znajdziemy podstronę zawierającą informacje o firmie, wspomnianą wcześniej galerię zdjęć oraz stronę kontaktową.

Cała strona powstała z wykorzystaniem kreatora Oxygen Builder na podstawie dedykowanego projektu graficznego. W zakładce o firmie bliżej opisano działalność przedsiębiorstwa oraz zaprezentowano usługi przy wykorzystaniu technologii Slider Swiper. Galerię realizacji stworzono z wykorzystaniem wbudowanego narzędzia Oxy Tabs, które pozwala na przełączanie zdjęć wedle uznania. Na stronie kontaktowej mieści się formularz kontaktowy stworzony dzięki wtyczce Contact Form 7, który pozwala na szybki i bezpośredni kontakt mailowy. Na końcu strony wprowadzono mapę podglądową z adresem siedziby firmy.

Etapem końcowym było przyspieszenie prędkości wczytywania witryny oraz optymalizacja SEO.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Cyfrowa Republika to sklep i wypożyczalnia sprzętu filmowego z siedzibą w Warszawie. W swoim szerokim asortymencie posiadają między innymi najlepszej jakość kamery do nagrywania, miksery wizji, rejestratory czy urządzenia do transmisji bezprzewodowej i streamingu. Ponadto cieszą się tytułem autoryzowanego przedstawiciela Blackmagic Design w Polsce.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie wizytówki firmy wraz z wypożyczalnią produktów. Intuicyjna wyszukiwarka FiboSearch pozwala na sprawne poruszanie się po witrynie i wyszukanie tego, co nas interesuje. Za sprawą rozszerzenia WooCommerce Booking & Rental klienci mają możliwość szybkiej rezerwacji wybranego przedmiotu w dogodnym dla nich terminie. Ponadto strona posiada bloga z najświeższymi aktualnościami ze świata filmowego oraz szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi korzystania ze sprzętu.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Futura Cargo to firma spedycyjna zajmująca się szeroko pojętym transportem o zasięgu międzynarodowym. Firma posiada centrum logistyczne zlokalizowane w Łodzi, którego głównym zadaniem jest dystrybucja towarów. Ponadto oferuje stałą linię drobnicową z Włoch do Polski.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie responsywanej witryny OnePage na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego. Na pozór prosta strona internetowa zawiera wszelkie potrzebne funkcjonalności, które mieszczą w sobie najważniejsze informacje o firmie. Uwagę przykuwają płynne slidery i subtelne animacje. Strona jest dostępna w 4 wersjach językowych - polskiej, angielskiej, niemieckiej oraz włoskiej.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

EBB Nieruchomości to deweloper nieruchomości działający na rynku od 1996 roku. Począwszy od pierwszych robót budowlanych i remontowych, firma zaczęła realizować coraz większe projekty dla krajowych i zagranicznych inwestorów. Zdobyte podczas tego okresu doświadczenie pozwoliło na rozpoczęcie realizacji samodzielnych inicjatyw. Dzięki temu aktualnie powstają niezwykłe osiedla, które systematycznie rozszerzają rosnące portfolio EBB.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie witryny na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego. Główną funkcjonalnością strony została wyszukiwarka pozwalająca na prostą możliwość wybrania mieszkania w interaktywny sposób. Dodatkowo na stronie można wyświetlić wszystkie aktualnie dostępne do kupienia mieszkania, skorzystać z opcji filtrowania np. zaznaczając liczbę pokoi, czy metraż oraz pobrać kartę katalogową wybranego mieszkania. Zmieniając w panelu status inwestycji na zrealizowaną, przechodzi ona automatycznie do odpowiedniej zakładki.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Atelier Piękna to gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski stworzony dla tych ceniących sobie profesjonalizm, dobrą atmosferę oraz indywidualne podejście do klienta. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi na ciało, upiększające zabiegi na twarz w tym zabiegi laserowe, zabiegi na włosy oraz różnorodne masaże.

Cel projektu strony www dla salonu kosmetycznego

Strona www dla salonu kosmetycznego ma za zadanie promocję oferowanych usług oraz standardów piękna gabinetu. Projekt jest subtelny, atrakcyjny wizualnie oraz łatwy w nawigacji. Na potrzeby salonu został stworzony blog z najnowszymi postami oraz strona ofertowa. Istotnym elementem przy tworzeniu witryny było dodanie integracji z Booksy. Pozwala ona klientom w prosty i szybki sposób zarezerwować wizytę na określony zabieg. Kontakt z salonem ułatwia ponadto formularz kontaktowy.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Linia form do pieczenia Vittero powstała z myślą o umilaniu czas spędzonego w kuchni. W jej skład wchodzą formy aluminiowe oraz stalowe, a do ich produkcji stosuje się tylko przebadane i certyfikowane surowce. Specyfikacja każdej formy została skrupulatnie przygotowana, w taki sposób, aby nie pozostawiać cienia wątpliwości, do czego powinna zostać użyta. Ponadto, produkty Vittero jako nieliczne na rynku są bardzo uniwersalne, nadają się bowiem do pieczenia oraz przygotowania najróżniejszych potraw.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją form do pieczenia z linii Vittero. Przedsiębiorstwo dba o najdrobniejszy szczegół przy proponowaniu i dostarczaniu swoich produktów, tak też było w przypadku tworzenia strony internetowej. Poza dynamicznym portfolio form stalowych i aluminiowych część witryny stanowią cieszące oko i podniebienie przepisy. Ich przypisanie do odpowiedniego produktu było możliwe dzięki zastosowaniu funkcji Bidirectional Relationships, wchodzącej w skład technologii Advanced Custom Fields PRO, i to właśnie ona odegrała w tym projekcie kluczową rolę.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma INSTAL-EL świadczy profesjonalne usługi elektryczne z dojazdem do klienta. Wśród zakresu działań przedsiębiorstwa można wyodrębnić: montaż nowych instalacji elektrycznych, modernizacja istniejących już podłączeń oraz naprawę tych po awariach.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją realizacji wykonanych przez firmę INSTAL-EL. Strona miała być przejrzysta i czytelna, a zarazem zawierać wszystkie niezbędne informacje. Znajduje się tu galeria dotychczasowych realizacji, opinie klientów, zakres usług, formularz kontaktowy wraz z możliwością zamówienia usługi — wszystko na jednej stronie podzielonej na sekcje typu OnePage.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma Everest5 specjalizuje się w projektach dla sektora budowlanego. Zapewnia bezpieczeństwo techniczne obiektów, wdraża systemy monitorujące i zarządzające budynkami. Ponadto dba o efektywność energetyczną. Jednym z najistotniejszych aspektów jest tu rozwój innowacyjnych metod pozyskiwania i magazynowania energii, aby poszerzać zdrowy i bezpieczny dla człowieka technologiczny ekosystem.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją realizacji wykonanych przez firmę Everest5. Przedsiębiorstwo tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne dla branży przemysłowej i przemysłu nie zapominając o zasadach zrównoważonego rozwoju. Główną ideą Everest5 jest dostarczanie inteligentnych, komfortowych i bezpiecznych obiektów oraz rozwiązań gwarantujących wysoką efektywność energetyczną.

Technologie

Zakres zadań

Opis projektu

Firma Drafteam łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowy maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Dzięki temu jest w stanie dostarczać rozwiązania, które realizują potrzeby nawet najbardziej wymagających kontrahentów z różnych branż. Wśród produktów przedsiębiorstwa znajdują się urządzenia w pełni automatyczne, pół automatyczne oraz ręczne, które dostarczane są klientowi w postaci indywidualnych stanowisk lub gotowych linii produkcyjnych.

Cel projektu

Celem projektu było stworzenie strony internetowej połączonej z prezentacją produktów oferowanych przez firmę Drafteam. Położono nacisk na główny obszar działalności przedsiębiorstwa, którym jest od wielu lat automatyzacja nowych oraz niskowydajnych procesów produkcyjnych. Projekt przedstawia szeroką różnorodność oraz elastyczność firmy, której oferta skierowana jest do wielu sektorów branż i usług.

Technologie

Zakres zadań