Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym. Dowiedz się więcej

Menu

Kompleksowy sklep internetowy z portfolio

Kategoria Sklepy online

Data realizacji Październik 2023

Klient Otwierane

Kompleksowy sklep internetowy

Opis projektu – kompleksowy sklep internetowy z portfolio na WooCommerce

Celem projektu było stworzenie intuicyjnego, kompleksowego sklepu internetowego dla firmy Otwierane, która jest polskim producentem ruchomych żaluzji zewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem. Przy realizacji projektu położono nacisk na kompleksowy charakter witryny, która ma łączyć w sobie zarówno elementy platformy e-commerce, jak i również portfolio oraz bloga.

Cel pojektu – jak stworzyć kompleksowy sklep internetowy?

Przedstawiony projekt sklepu internetowego z portfolio to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie platformę e-commerce, portfolio oraz blog. Oto podsumowanie jego kluczowych elementów:

Kompleksowy sklep internetowy
Stworzony przez nas sklep internetowy umożliwia klientom przeglądanie i zamawianie produktów w prosty i szybki sposób. Strona witryny została zoptymalizowana pod kątem intuicyjnej nawigacji, a rozbudowane mega menu ułatwia użytkownikom znajdowanie interesujących ich produktów.

Rozbudowane portfolio
Rozbudowane portfolio jest jedną z głównych część składowych tego kompleksowego sklepu internetowego. Stanowi ono wizualne narzędzie prezentujące wykonane realizacje i projekty z ruchomymi żaluzjami zewnętrznymi. Pozwala to klientom na zapoznanie się z wcześniejszymi pracami firmy i ocenienie jakości produktów oraz wykonania. W ten sposób mogą z łatwością ocenić, który produkt oferowany w sklepie najbardziej im odpowiada. Archiwum realizacji zostało stworzone przy wykorzystaniu wtyczki ACF oraz technologii Custom Post Type. Jego intuicyjna nawigacja sprawia, że wszelcy interesariusze firmy mogą szybko odnaleźć to, co ich interesuje.

Blog z przydatnymi informacjami
Blog zawiera przydatne informacje na temat wyboru produktów, ich montażu i praktycznych porad związanych z żaluzjami zewnętrznymi. Publikacje blogowe stanowią źródło wartościowej wiedzy dla użytkowników, przyciągają nowych klientów i budują zaufanie do marki.

Obsługa klienta
Strona posiada sekcje kontaktowe, które pozwalają na szybki kontakt zarówno klientom fizycznym jak i firmom czy przedsiębiorstwom, które chciałyby nawiązać współpracę. Wspieranie komunikacji z interesariuszami firmy jest kluczowe dla budowania pozytywnego doświadczenia zakupowego czy owocnej współpracy.

Czy jest mi potrzebny sklep internetowy z portfolio i blogiem?

Kompleksowy sklep internetowy z portfolio oraz blogiem ma wiele korzyści. Przede wszystkim pokazanie wcześniejszych realizacji z użyciem swoich produktów oraz usług buduje zaufanie klientów. Konsumenci są bardziej skłonni zaufać sklepowi, który prezentuje dowody na jakość i skuteczność swoich wyrobów. Ponadto taka witryna stanowi idealne źródło inspiracji, z którego klienci mogą czerpać pomysły na wykorzystanie produktów w swoim życiu lub biznesie. Pomaga im zrozumieć, jakie korzyści uzyskają po zakupieniu produktów, a zaprezentowanie ich użycia w portfolio ukazuje różnorodne sposoby wykorzystania nawet tego samego wyrobu.

Sklep internetowy z portfolio przyczynia się do poprawy wyników SEO całej witryny. Dodanie zdjęć i opisów produktów do portfolio może poprawić widoczność sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się na zwiększoną ilość klientów. Portfolio pomaga ponadto w budowaniu rozpoznawalności marki i jej wizerunku. Klienci mogą kojarzyć twoją markę z konkretnymi produktami i ich zastosowaniami. Pozwala to na wyróżnienie Twojego sklepu na tle konkurencji.

Wesprzyj decyzje zakupowe Twoich klientów i stwórz sklep internetowy z portfolio! Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Podsumowując, projekt sklepu internetowego dla polskiego producenta ruchomych żaluzji zewnętrznych to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie sklep e-commerce, portfolio i blog, mając na celu przyciągnięcie klientów, prezentację dotychczasowych realizacji oraz dostarczanie wartościowej wiedzy.

Technologie

Zakres zadań przy tworzeniu dużego sklepu internetowego

Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć podobny sklep internetowy? Sprawdź naszą ofertę sklepów internetowych na WooCommerce!

Portfolio

Zobacz nasze ostatnie projekty

Zobacz wszystkie projekty

Szybki kontakt

Już nie możemy się doczekać, żeby rozpocząć z Tobą wspólny projekt.