Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym. Dowiedz się więcej

Menu

Prosty sklep internetowy WordPress z WooCommerce

Kategoria Sklepy online

Data realizacji Październik 2023

Klient BKT Marczyk

Prosty sklep internetowy woocommerce

Opis i cel projektu – prosty sklep internetowy WordPress z WooCommerce

Firma BKT Marczyk to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, które swoim klientom oferuje wysokiej jakości biurka regulowane elektrycznie. Celem projektu było stworzenie szybkiej i prostej witryny e-commerce, która pozwoli na wygodne przeglądanie produktów oraz sprawne dokonywanie zakupów. Poza sklepem internetowym stworzonym przy wykorzystaniu wtyczki WooCommerce strona posiada blog tematyczny, stronę kontaktową oraz zakładkę z informacjami o firmie.

W ramach projektu na stronie głównej stworzono slider prezentujący najpopularniejsze warianty biurek regulowanych. Duża ilość tekstu została skumulowana w sekcje, za pomocą wtyczki Advanced Custom Fields PRO. Treść na stronie można wygodnie modyfikować i uzupełniać z pozycji panelu administratora.

Technologie

 • CMS WordPress
 • Advanced Custom Fields PRO
 • WooCommerce
 • FiboSearch – AJAX Search for WooCommerce
 • WooCommerce AJAX Products Filter
 • Flexible Shipping PRO
 • Rank Math SEO
 • WP Rocket

Zakres zadań

 • stworzenie sklepu internetowego na WordPress opartego o WooCommerce
 • wprowadzenie bloga tematycznego
 • stworzenie oraz uzupełnienie treścią zakładek witryny
 • optymalizacja prędkości wczytywania sklepu

Prosty sklep internetowy WordPress

Sklep internetowy na WordPress stworzony przy wykorzystaniu wtyczki WooCommerce to idealne połączenie, aby w łatwy sposób zacząć biznes online.

Wchodząc w branżę e-commerce i decydując się na prosty sklep internetowy, możesz liczyć na duże dostosowanie. WordPress jest bardzo elastyczną platformą, która umożliwia dopasowanie sklepu internetowego do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybierać spośród różnych motywów i wtyczek, aby dostosować wygląd i funkcjonalność sklepu. Pozwolą one na rozbudowę sklepu internetowego o różne funkcje, takie jak płatności online, zarządzanie produktami, analizy danych i wiele innych.

Dzięki platformie WordPress i odpowiednim rozwiązaniom hostingowym, możesz skalować swój sklep w miarę rozwoju działalności. Oznacza to, że ​​możesz zacząć od małego, prostego sklepu i rozwijać go w miarę wzrostu sprzedaży. Ponadto WordPress jest znany z tego, że jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych, co oznacza, że ​​możesz łatwo optymalizować swoją witrynę pod kątem SEO i poprawiać swoją widoczność w wynikach wyszukiwania.

Interfejs administracyjny WordPress jest stosunkowo prosty i intuicyjny, dzięki czemu zarządzanie sklepem internetowym jest bezproblemowe, nawet dla osób bez technicznej wiedzy.

Czy prosty sklep internetowy WordPress z WooCommerce jest dla mnie odpowiedni?

Taki rodzaj sklepu idealnie sprawdzi się dla małych i średnich przedsiębiorstw lub przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z e-commerce. Chcesz wejść do świata biznesu internetowego, ale niekoniecznie posiadasz duży kapitał? Prosty sklep internetowy WordPress z WooCommerce to idealne rozwiązanie. Porównując do niektórych innych platform e-commerce, WordPress z WooCommerce oferuje najniższe koszty początkowe, ponieważ wiele wtyczek i motywów jest dostępnych całkowicie za darmo lub w bardzo niskiej cenie. Przede wszystkim sama wtyczka WooCommerce nie wymaga uiszczenia żadnych opłat. Jeżeli posiadasz wykupiony hosting oraz domenę, możesz zacząć sprzedawać w każdym momencie, nie ponosząc za platformę dodatkowych kosztów.

Jeśli już korzystasz z WordPressa, to dodanie WooCommerce nie wymaga przejścia na inną platformę e-commerce. Możesz wykorzystać istniejącą stronę internetową i rozszerzyć ją o sklep. Nic prostszego.

Stwórz prosty sklep internetowy WordPress z WooCommerce razem z nami! Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Portfolio

Zobacz nasze ostatnie projekty

Zobacz wszystkie projekty

Szybki kontakt

Już nie możemy się doczekać, żeby rozpocząć z Tobą wspólny projekt.