Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym. Dowiedz się więcej

Menu

Duży sklep internetowy z gadżetami reklamowymi

Kategoria Sklepy online

Data realizacji Sierpień 2023

Klient Gadżety Reklamowe

Duży sklep internetowy z gadżetami reklamowymi

Opis projektu – sklep internetowy z gadżetami reklamowymi

Projekt miał na celu stworzenie zaawansowanego sklepu internetowego z gadżetami marketingowymi dla firmy Gadżety Reklamowe specjalizującej się w sprzedaży materiałów marketingowych z logo. Jest to sklep internetowy z tysiącami produktów, podzielonych na tematyczne kategorie.

Cel pojektu – jak stworzyć duży sklep internetowy?

Sklep internetowy z tysiącami produktów – priorytetem projektu było zapewnienie szybkiego ładowania sklepu internetowego, nawet przy obsłudze dużej ilości produktów. Stało się to możliwe poprzez optymalizację kodu i zasobów, co przekłada się pozytywnie na doświadczenie użytkownika.

Wprowadzenie tematycznych kategorii produktów ułatwia klientom nawigację i znalezienie odpowiednich gadżetów reklamowych dla swoich kampanii marketingowych. Niezmiernie przydatna jest tutaj również szybka wyszukiwarka produktów FiboSearch – dzięki niej użytkownik jest w stanie znaleźć interesujący go artykuł w kilka sekund.

Nawigację po witrynie ułatwia także rozbudowane mega menu przypięte w lewym górnym rogu strony startowej. Umożliwia klientom przeglądanie produktów w zorganizowany sposób oraz dostęp do innych sekcji strony.

Strona została zaprojektowana w sposób atrakcyjny wizualnie, z dbałością o estetykę i czytelność. Przykuwające uwagę grafiki przyciągała uwagę klientów. Ich skrupulatna optymalizacja pozwoliła na zachowanie wysokiej jakości wizualnej prezentacji produktów, jednocześnie minimalizując czas ładowania strony.

Projekt zawiera różne środki ułatwiające kontakt z obsługą klienta, w tym formularze kontaktowe, chat online i sekcję często zadawanych pytań.

Sklep został zaprojektowany z myślą o pełnej responsywności, aby użytkownicy mogli komfortowo korzystać z niej na różnych urządzeniach mobilnych, zachowując pełną funkcjonalność.

Zwieńczeniem projektu była optymalizacja SEO całej witryny wraz z jej podstronami, co zapewnia wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Po zakończeniu projektu Gadżety Reklamowe mogą cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym kanałem sprzedaży online dla swoich gadżetów marketingowych. Szybko ładująca się strona i łatwa nawigacja przyczyniają się do polepszenia doświadczenia klienta. Dzięki atrakcyjnej prezentacji artykułów firma może bardziej efektywnie promować się w internecie.

Technologie

Zakres zadań przy tworzeniu dużego sklepu internetowego

Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć podobny sklep internetowy? Sprawdź naszą ofertę: sprawdź naszą ofertę sklepów internetowych na WooCommerce!

Portfolio

Zobacz nasze ostatnie projekty

Zobacz wszystkie projekty

Szybki kontakt

Już nie możemy się doczekać, żeby rozpocząć z Tobą wspólny projekt.