fbpx

Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym. Dowiedz się więcej

Menu

Strona internetowa dla Statlook

Kategoria Strony internetowe

Data realizacji Styczeń 2020

Klient Media-press.tv S.A.

Opis projektu

Statlook jest kompleksowym oprogramowaniem do zarządzania zasobami IT, użytkownikami oraz bezpieczeństwem. Od ponad 18 lat jest uznawany przez wielu klientów, którzy cenią sobie automatyzację zarządzania sprzętem i oprogramowaniem, monitorowanie aktywności użytkowników, czy zdalną pomoc i helpdesk. Od niedawna Statlook również pomaga wszystkim, którzy mają styczność z przetwarzaniem danych osobowych, ale i nie tylko, dzięki nowemu oprogramowaniu Uplook RODO.

Cel projektu

Głównym celem stojącym za wykonaniem tego projektu było przyspieszenie strony wykonanej na Elementorze, która ładowała się ponad 15 sekund. Kod strony został znacząco odchudzony, a cały projekt graficzny przeniesiony do nowego środowiska, które jest znacznie lepiej zoptymalizowane. Wyniki mówią same za siebie.

statlook-load-time

Wyzwanie

Niewątpliwie największym wyzwaniem była migracja wszystkich wpisów i podstron ze starej strony internetowej. W związku z dużą ilością zindeksowanych artykułów w wyszukiwarce Google trzeba było zwrócić szczególną uwagę na linkowanie oraz błędy 404. Mapa witryny została w większości przeniesiona bez zmian, a pozostałe podstrony przekierowane.

Technologie

Zakres zadań

Portfolio

Zobacz nasze ostatnie projekty

Zobacz wszystkie projekty

Szybki kontakt

Już nie możemy się doczekać, żeby rozpocząć z Tobą wspólny projekt.