fbpx

Porozmawiajmy o Twoim sklepie internetowym. Dowiedz się więcej

Menu

💻 Strona internetowa WordPress

Projektowanie strony internetowej

Dlaczego Twoja firma potrzebuje strony www?

Najnowsze raporty pokazują, że dziennie przeciętna osoba przebywa ponad 6 godzin i 40 minut w Internecie. Jest to znacznie więcej niż czas, jaki spędzamy w galeriach handlowych, czy na oglądaniu telewizji. Dlaczego więc nie wykorzystać tego ogromnego medium do promowania własnej marki?

Profesjonalnie wykonana strona internetowa może mieć dla firmy wiele korzyści, zaczynając od przyciągnięcia nowych klientów, poprzez zwiększenie sprzedaży produktów i usług, kończąc na większej rozpoznawalności marki. Często nawet odpowiada za pierwsze wrażenie w oczach klienta. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać stronę internetową będącą wizytówką firmy oraz jej reklamą.

Profesjonalna strona internetowa dla twojej firmy

Profesjonalna strona internetowa:

 • Odpowiada na potrzeby klientów,
 • Jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki,
 • Błyskawicznie się wczytuje,
 • Prześciga konkurencję,
 • I najważniejsze — zarabia dla Twojej firmy.

Strony oparte o CMS WordPress

WordPress jest bardzo elastycznym systemem zarządzania treścią. Nic więc dziwnego, że aż 34% wszystkich stron internetowych działa właśnie na tym CMS-ie. Od blogów hobbistycznych, przez wizytówki firm, aż po największe portale informacyjne. WordPress daje niemal nieograniczone możliwości. Jego ogromną zaletą jest prostota oraz wygodna edycja treści. Nie trzeba być omnibusem, żeby zacząć korzystać z tego niesamowitego narzędzia.

 • Nowoczesny wygląd
 • Duża wydajność
 • Wysokie bezpieczeństwo
 • Prostota użytkowania
 • Spora elastyczność
Strona internetowa oparta o CMS WordPress

Szybki kontakt

Już nie możemy się doczekać, żeby rozpocząć z Tobą wspólny projekt.

  Na co zwracamy uwagę podczas tworzenia strony internetowej?

  Projekt graficzny strony internetowej

  Nowoczesny projekt

  Projekt graficzny na miarę XXI wieku

  Strony internetowe nastawione na UX

  Jednym z kluczowych elementów są wrażenia, jakich doświadcza użytkownik podczas korzystania ze strony internetowej. Prosty i bardziej intuicyjny design jest często znacznie lepiej odbierany.

  Idealnie na każdym urządzeniu

  Ponad 56% całego ruchu w Internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Responsywność już nie jest tylko opcją, jest niezbędna. Każda witryna musi idealnie wyglądać na dowolnym telefonie, tablecie i komputerze.

  Page Builder

  Prosta edycja treści

  Użycie narzędzia pozwalającego na prostą modyfikację treści jest dobrym pomysłem, jeśli planujemy często wprowadzać zmiany na swojej stronie. Dzięki zastosowaniu Page Buildera każdy będzie w stanie zmienić treść na swojej stronie.

  Edycja treści strony internetowej
  Optymalizacja czasu ładowania strony www

  Szybkość

  Błyskawiczny czas ładowania

  Szybkie wczytywanie strony internetowej znacząco zmniejsza współczynnik odrzuceń. Dlatego tak ważne jest, aby strona ładowała się w mgnieniu oka.

  Dostępność

  Otwórz się na wszystkich

  Wielojęzyczność
  Internet ma wiele zalet. Jedną z nich niewątpliwie jest brak jakichkolwiek granic. Przetłumacz swoją stronę na dowolny język, a Twój biznes zyska międzynarodowy zasięg.

  WCAG
  Z Internetu korzystają wszyscy. Statystyki pokazują, że osoby niepełnosprawne stanowią około 1/3 wszystkich użytkowników. Pomimo tego, że wiele serwisów nie jest jeszcze dla nich dostosowana to warto mieć na swojej stronie chociaż podstawowe narzędzia ułatwiające czytanie treści.

  Czytelna strona internetowa dla wszystkich użytkowników
  Bezpieczna strona www

  Bezpieczeństwo

  Ochrona danych osobowych

  Strona niepodatna na ataki
  Brak odpowiednik zabezpieczeń może być opłakany w skutkach. Korzystając z zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” konfigurujemy nasze serwisy w taki sposób, aby maksymalnie utrudnić niepożądany dostęp.

  RODO
  Polityka prywatności, zgoda na ciasteczka, czy pozwolenie na przetwarzanie danych osobowych to tylko niektóre elementy wymagane na każdej nowoczesnej stronie www.

  Reklama

  Promowanie strony www

  Search Engine Optimization
  To oczywiste, że Optymalizacja pod wyszukiwarki jest czasochłonnym zajęciem, ale posiadanie czołowej pozycji w Google jest warte każdej włożonej pracy.

  Media społecznościowe
  Mało kto dzisiaj wyobraża sobie świat bez portali społecznościowych takich jak FaceBook, YouTube, Instagram, czy LinkedIn. Sam FaceBook posiada ponad 2,4 mld użytkowników. To ogromna baza, którą warto wykorzystać do zwiększania popularności swojej strony internetowej.

  Marketing promowanie strony www
  Pomoc techniczna przy tworzeniu witryn internetowych

  Pomoc techniczna

  Wiedza eksperta w zasięgu ręki

  Dla wielu naszych klientów tworzymy ich pierwszą stronę internetową. Wiemy, że początki mogą być trudne i nie każdy jest specjalistą we wszystkim. Lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z każdym. Masz pytanie?

  Gwarancja

  12 miesięcy na testowanie

  Chyba nikt nie lubi w pośpiechu sprawdzać działania kupowanego przez siebie nowego urządzenia. Podobnie jest ze stronami internetowymi. Dlatego na każdy wykonany przez nas projekt udzielamy 12-miesięcznej gwarancji bezawaryjnego działania. Podczas tego okresu możesz spokojnie przetestować wszystkie funkcje swojej nowej witryny.

  Gwarancja działania witryny www

  Administracja www

  Opieka nad stroną internetową

  Posiadanie zaplecza pracowników, którzy dysponują odpowiednią wiedzą w zakresie prowadzenia strony internetowej, może być kosztowne. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dzięki czemu możemy zaproponować opiekę nad stroną www w bardzo atrakcyjnych cenach. Aktualizacje oprogramowania, tworzenie kopii bezpieczeństwa, czy regularne uzupełnianie treści to tylko niektóre elementy naszej oferty.

  Opinie

  Co mówią o nas klienci

  Kierowana przeze mnie firma od dłuższego czasu współpracuje ze SpeedyWeb. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nieustannie robi na nas wrażenia bardzo profesjonalna, szybka i sprawna obsługa. A także świetna komunikacja z firmą.
  Ikona cudzysłów

  Paweł Sawicki

  www.sbmpodkopcem.com.pl
  Bardzo dobry, szybki i fachowy serwis. Szczególnie udana budowa platformy sprzedaży. Polecam!
  Ikona cudzysłów

  Krzysztof Marczyk

  www.biurka-regulowane.pl
  Wszystkie tematy są realizowane bardzo szybko i profesjonalnie. Zarówno ja jestem zadowolony z pracy Patryka jak i osoby, którym Go poleciłem 🙂
  Ikona cudzysłów

  Adrian Jenkner

  www.blitz.pl
  Oceniam współpracę wzorowo na każdym etapie projektu. Pan Patryk służył zawsze merytoryczną poradą, był bardzo elastyczny i "pro-kliencki". Wykazał się również dużą cierpliwością przy tym projekcie za co jestem wdzięczny.
  Ikona cudzysłów

  Łukasz Statlook

  www.statlook.com
  Bardzo profesjonalne wsparcie. Terminowe, fachowe, życzliwe. Jestem zadowolona zarówno w kwestii komunikacji, jak i rezultatów współpracy (optymalizacja strony). Napewno skorzystam ponownie jeżeli będzie taka potrzeba.
  Ikona cudzysłów

  Goska Rewekant

  www.demi-trans.pl
  Bardzo dobrze wykonane zlecenie, świetny kontakt i duża elastyczność! Polecamy Patryka z czystym sumieniem!
  Ikona cudzysłów

  Napo Gloves

  www.napogloves.pl
  Polecam współpracę z SpeedyWeb. Doskonały kontakt oraz szybkość działania.
  Ikona cudzysłów

  Adam Stępień

  www.redeco.pl
  Opinie klientów o stworzonych stronach internetowych

  Cennik stron internetowych

  Zainteresowany?

  Skontaktuj się z nami!